FAQ

Szkoła Terapii Karmienia Od pestki do ogryzka

1Czy prowadzicie Państwo konsultacje online?
Zależy nam na bardzo dokładnym poznaniu problemu dziecka i jego rodziny, w zakresie diagnozy jest również badanie dziecka, dlatego nie przeprowadzamy konsultacji online.
2W jakich miastach odbywają się konsultacje i terapie?
Szkoła Terapii Karmienia „Od pestki do ogryzka” znajduje się w Gdańsku i Warszawie, tylko w tych miastach prowadzimy konsultacje oraz terapie.
3Dlaczego przed pierwszym spotkaniem konsultacyjnym należy wypełnić kwestionariusz funkcji pokarmowych?
Kwestionariusz jest przez nas analizowany już przed pierwszym spotkaniem, to ukierunkowuje poprowadzenie wywiadu klinicznego.
4Jaką grupę wiekową obejmujecie państwo swoimi działaniami terapeutycznymi?
Pracujemy z noworodkami i niemowlętami, jak również z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. W wyjątkowych sytuacjach prowadzimy terapie również z dziećmi starszymi.
5Do kogo jest skierowana oferta szkoleniowa?
Nasze szkolenia są skierowane do logopedów, dietetyków, psychologów, doradców laktacyjnych i terapeutów, czyli wszystkich tych, którzy na co dzień pracują z dziećmi wykazującymi trudności w karmieniu i jedzeniu.

Wydawnictwo

1Kto jest odbiorcą publikacji wydanych przez Wydawnictwo Pestka i Ogryzek?
Nasze publikacje są skierowane do dzieci, rodziców i specjalistów.
2Czy wydawnictwo nawiązuje współpracę z autorami książek?
Jeśli zakres tematyczny proponowanej publikacji nawiązuje do założeń Wydawnictwa Pestka i Ogryzek, to po dokładnej analizie tekstu dokonanej przez nasz zespół i pozytywnym rozpatrzeniu , istnieje możliwość nawiązania z nami współpracy.
3Gdzie można nabyć książki wydane przez Wydawnictwo Pestka i Ogryzek?
Książki Wydawnictwa Pestka i Ogryzek dostępne są w naszym sklepie internetowym lub w zaprzyjaźnionych z nami księgarniach.

Logowanie

Nie pamiętasz hasła?